Джемілєв розповів, на що ФСБ перетворила Крим: могильна тиша

Російські спецслужби стежать за інтернетом

Джемілєв розповів, на що ФСБ перетворила Крим: могильна тиша
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

ФСБ Росії залякала жителів анексованого Криму – місцеві жителі бояться розмовляти на якісь інші теми, крім побутових.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таку заяву в інтерв’ю “Апострофу” зробив лідер кримсько-татарського національного руху, народний депутат України Мустафа Джемілєв.

Loading...

За його словами, викликати “на розмову” в ФСБ можуть за лайк або коментар до публікації в інтернеті, яка не сподобалася спецслужбам:

“Зараз моя дружина там (у Криму – ред.). Тиша, як на кладовищі. Ті, хто міг говорити і висловлювати свою точку зору, були викрадені чи вбиті, або сидять у в’язницях. Тих, хто мовчить – не чіпають. Колаборанти поховалися по домівках, на людях не показуються. Люди бояться один з одним говорити на теми крім побутових – мовчать про Україну, окупацію. Та що говорити, якщо російські спецслужби стежать за інтернетом. Якщо хтось поставив лайк під статтею, яка не подобається росіянам, вже викликають на розмови з ФСБ”.

Мустафа Джемілєв також додав, що президент Росії Володимир Путін ігнорує тему Криму. Він не згадав про півостров в посланні до Федеральних зборів, промовчав на підсумковій прес-конференції, а під час зустрічі Нормандської четвірки, коли президент України Володимир Зеленський заговорив про Крим, Путін показово почав копатися в паперах і зробив вигляд, що не розчув.

Лідер кримсько-татарського національного руху народний депутат України Мустафа Джемілєв розповів про початок підготовки «Маршу гідності», в результаті якого активісти планують зайти на територію окупованої Криму.

Джерело: Народна Правда