На які хвороби вказує колір язика людини

В організмі людини все дуже взаємопов'язано і про проблеми з внутрішніми органами можна дізнатися за зовнішніми ознаками

На які хвороби вказує колір язика людини
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Наліт на язиці може сигналізувати про небезпечні захворювання, а колір язика допоможе медикам діагностувати хворобу.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, по це повідомляє Med2.

Лікарі кажуть, що у здорової людини – рожевий язик зі світло-рожевим облямуванням.

При інших відтінках шкіри язика можна говорити про наявність захворювань.

Так, лікарі вважають, що якщо наліт на язиці або колір язика жовтуватий, то це може бути або у курців, або при цирозі печінки, гепатиті, панкреатиті  або ж  при грибковій інфекції.

Якщо ж це білий колір, то велика ймовірність грипу, ГРВІ, молочниці, виразки, гастриту.

Якщо відтінок язика чорний або темно-сірий, то це проблеми з підшлунковою залозою. Також темний колір язика може говорити про зневоднення.

Червоний колір язика сигналізує про гарячкові стани, які супроводжуються високою температурою. Ця же ознака може говорити про  запалення легенів.

А насичений червоний колір також може говорити про хвороби крові або про проблеми з серцево-судинною системою.

Нагадаємо, вчені Єльського онкологічного Центру провели дослідження, в результаті якого їм вдалося знайти продукт, який захищає організм людини від всіх видів раку. Американські дослідники стверджують, що вживання всього двох жмень горіхів в тиждень здатне оздоровити людину і врятувати його від самого поширеного на сьогоднішній день захворювання, яке нерідко називається невиліковним.

Нагадаємо, раніше дієтологи розповіли про продукти, які значно посилюють імунітет.

Нагадаємо також, українська дієтолог Катерина Толстікова розповіла, чим так корисна зелень – кріп, петрушка, кінза, рукола, шпинат – для нашого організму і як її краще вживати, щоб отримати найбільшу користь для здоров’я. Адже спектр корисних властивостей зелені –  від запобігання пародонтиту до профілактики онкології.

Джерело: Народна Правда