Скільки українців задекларували свої доходи: цікава статистика

Декларації про майновий стан подали більше 638 тисяч українців

Скільки українців задекларували свої доходи: цікава статистика
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

В  Державній податковій службі повідомили, що в 2019 році українці задекларували 101,8 млрд грн доходів за попередній рік, подавши понад 638 тисяч декларацій про майновий стан.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в повідомленні пресслужби Державної податкової служби.

Loading...

“Загалом було задекларовано отримані в 2018 році доходи на загальну суму 101,8 млрд грн, що на 39% більше, ніж у 2018 році по доходах, отриманих за попередній рік”, – йдеться у повідомленні.

Також зросла сума податку на доходи фізичних осіб, що задекларована платниками до сплати. Вона сягнула понад 3,4 млрд грн, що на 46% більше, ніж за попередній рік. Також на 63% зросла задекларована до сплати сума військового збору і становила майже 494 млн грн.

“Рівень податкової культури громадян підвищується. Доказом цього є відповідні результати. Зі свого боку, ДПС максимально сприяє інформуванню українців та забезпечує надання якісного сервісу, щоб процедура декларування була доступною та максимально зручною для всіх громадян”, – прокоментував голова ДПС Сергій Верланов.

Нагадаємо, в Держстаті повідомили, що в третьому кварталі 2019 року доходи українців скоротилися – вони склали 950,7 млрд грн, тоді як витрати сягнули 947,0 млрд грн.

Відзначимо, що  міністр розвитку економіки України Тимофій Милованов пообіцяв, що у новому 2020 році зарплата зросте на 10%, а гривня продовжуватиме зміцнюватися. Від зростання заробітної плати найбільше виграють підприємці, які створять для своїх робочих сприятливі умови праці. Також очікувати підвищення зарплат слід тим, хто має високу кваліфікацію і може виконувати роботу, яка зараз затребувана в суспільстві.

Нагадаємо також, у 2020 році заробітні плати педагогічних працівників зростуть на 9%. Також планується виплата підтримки молодих вчителів зі стажем до 10 років у розмірі 10 прожиткових мінімумів станом на 1 січня 2020 року – майже 21 тисячу гривень.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...