Спалах коронавірусу: у Китаї почалися перші арешти

У країні жорстко запобігають поширенню фейків про хворобу

Спалах коронавірусу: у Китаї почалися перші арешти
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Коронавірус не лише поширюється світом, але й вже став причиною арешту жителя Китаю – чоловік був затриманий за поширення неправдивих даних про хворобу у місті Тяньцзінь.

Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Xinhua.

Як розповіли у місцевому управлінні громадської безпеки, ще з 24 китайцями, теж через фейки щодо коронавірусу, провели профілактичну бесіду. А шістьох затримали за порушення громадського правопорядку в умовах епідемії.

Як заявив начальник УГБ Тяньцзіня Чень Юйдун, їм доводиться постійно моніторити публікації у соцмережах на тему смертельного вірусу.

“Міське управління громадської безпеки посилило нагляд за появою в інтернеті зловмисних чуток про поширення пневмонії”, – сказав він.

Він додав, що в разі виявлення неправдивої інформації, щоб уникнути суспільної паніки порушнику “наноситься суворий удар відповідно до закону”.

До слова, екс-глава Міністерства охорони здоров’я Уляна Супрун спростувала популярні міфи про вірусні інфекції та дала поради як не підхопити коронавірус з Китаю. “Перш за все, зберігайте спокій. Апокаліпсису не передбачається”, – заспокоїла вона.

Також стало відомо, що спалах коронавірусу 2019-nCoV міг трапитися після того, як за загадкових обставин віруси з канадської лабораторії NML опинилися в Китаї.

Джерело: Народна Правда