Росія – наш партнер: у Києві з’явилася провокаційна реклама

Білборди були помічені біля станцій метро "Житомирська" та "Позняки".

Росія – наш партнер: у Києві з’явилася провокаційна реклама
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У середу, 29 січня, в українській столиці з’явилися білборди з написом “Росія – наш головний стратегічний партнер”. Незвичайна для останнього часу реклама з підписом підприємця Олега Катющенка викликала резонанс у киян. Не виключено, що це була провокація проти Катющенка – бізнесмена, який працює на будівельному ринку Києва.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА фото і відео з білбордами масово публікували у соцмережах.

Таку незвичайну “наружку” помітили біля метро “Житомирська” і на “Позняках”.

Очевидці були вкрай здивовані.

“Я сам дивуюся, звідки таке могло з’явитися в Україні?”, – пише кухар Андрій Джулай.

Росія – наш партнер: у Києві з’явилася провокаційна реклама

Станом на 1:00 ночі 30 січня до місця розташування бігборда на Позняках приїхала поліція, а потім і спеціальна техніка, яка демонтувала рекламу. Пізніше прибрали рекламу на Житомирській.

Олег Катющенко – бізнесмен, засновник компанії “Holly Industrial”. Компанія існує з 2011 року, займається будівництвом. Також він зареєстрований у Києві з 2002 року як ФОП з основним видом діяльності “оренда та управління власної або орендованої нерухомістю”. На сайті, який публікує відгуки про підприємства, є інформація, що після Майдану в 2014 році Катющенко переїхав до Москви.

Чи має він відношення до білбордів – поки незрозуміло. У соціальних мережах висловлюються припущення, що зовнішню рекламу могли розмістити його конкренты з метою дискредитації бізнесмена.

Нагадаємо, що з 16 січня 2020 року вся реклама на телебаченні, радіо, а також в друкованих виданнях в Україні має бути виконана виключно державною мовою.

Джерело: Народна Правда