Спалах коронавірусу: в “Бориспіль” прибули евакуйовані з Китаю українці

В Україну повернулися 158 осіб

Спалах коронавірусу: в “Бориспіль” прибули евакуйовані з Китаю українці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда/Фото/Відео

В Україну прибув літак компанії МАУ, який евакуював українців з  острова Хайнань (Китай).

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє  hromadske з аеропорта “Бориспіль”.

Loading...

Так, з популярного у туристів міста Санья додому повернули 158 українців. Вони розповіли, що на острові немає паніки через розповсюдження коронавірусу у Китаї, хоча люди ходять у масках та викупили більшість товарів з аптек та магазинів.

Після прибуття до Борисполя у всіх пасажирів літака виміряли температуру, однак інших перевірок не проводили. Раніше в Міністерстві охорони здоров’я вже говорили про це, уточнивши, що інші перевірки не потрібні.

Туристи, з якими вдалося поговорити, залишились задоволеними поїздкою та не бачили приводів для паніки.

Деяких здивувало, що після повернення в них лише виміряли температуру, а лікар, який це робив, навіть не був у масці, хоча очікували «людину в скафандрі».

Також туристи зазначили, що рейс для евакуації не особливо відрізнявся від звичайного.

Як повідомлялося раніше, в Китаї в рекордні терміни збудували і відкрили лікарню для лікування заражених коронавірусом 2019-nCoV.

До слова, екс-глава Міністерства охорони здоров’я Уляна Супрун спростувала популярні міфи про вірусні інфекції та дала поради як не підхопити коронавірус з Китаю. “Перш за все, зберігайте спокій. Апокаліпсису не передбачається”, – заспокоїла вона.

Також стало відомо, що спалах коронавірусу 2019-nCoV міг трапитися після того, як за загадкових обставин віруси з канадської лабораторії NML опинилися в Китаї.

Джерело: Народна Правда