Справа Шеремета: Рябошапка визнав проблему з доказами

"Справа честі" міністра Авакова розвалюється

Справа Шеремета: Рябошапка визнав проблему з доказами
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Генеральний прокурор Руслан Рябошапка заявив про необхідність збору додаткових доказів у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета, перш ніж матеріали будуть передані до суду.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це генеральний прокурор заявив в інтерв’ю  «Інтерфакс-Україна».

За словами Рябошапки, він поставив перед підлеглими завдання встановити людей, які не тільки організовували виконання вбивства, але і тих, кому усунення журналіста було вигідним.

«Мені здається, що на даний момент повинні бути зібрані додаткові докази, щоб справа могла бути передана до суду, оскільки зібраного обсягу доказів недостатньо», – підкреслив Рябошапка.

Також раніше в Офісі генпрокурора дали письмові вказівки поліцейським, що розслідують справу.

“Процесуальні керівники в кримінальному провадженні щодо вбивства Павла Шеремета  надали органу досудового розслідування письмові вказівки про проведення додаткових слідчих (розшукових) дій, спрямованих на встановлення всіх обставин злочину, в тому числі ретельної перевірки висунутих захистом підозрюваних аргументів.

Визначено чіткі часові рамки для виконання вказівок, за результатами чого буде вирішуватися питання про подальший рух провадження”, – заявила пресслужба Рябошапки.

Нагадаємо, 23 січня  суд змінив запобіжний захід Інні Грищенко (позивний “Пума”), яка фігурувала у справі про вбивство відомого журналістам Павла Шеремета. Жінку відпустили з  СІЗО під домашній арешт.

Як повідомлялося раніше, адвокати музиканта, ветерана АТО Андрія Антоненко, якого підозрюють у причетності до вбивства журналіста Павла Шеремета, оприлюднили докази його непричетності до злочину.

Відзначимо, що засідання суду з розгляду апеляції підозрюваної у вбивстві Павла Шеремета Юлії Кузьменко перенесли на 3 лютого 2020 року.

Джерело: Народна Правда