У Сумах в четвер, 30 січня, сталася масштабна ДТП – через негоду маршрутка влетіла в стовп, в результаті чого постраждали 10 осіб.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в повідомленні пресслужби Національної поліції.
Повідомляється, що аварія сталася на перехресті вулиць Реміснича і Курська.
“На місце події виїхала і працює слідчо-оперативна група Сумського відділу поліції, проводиться огляд місця аварії і документування факту ДТП. За висновком попередньої перевірки буде прийнято відповідне процесуальне рішення”, – повідомили в поліції.
Нагадаємо, 29 січня в Одесі на Об’їзній дорозі між Двома стовпами і Конюшиновим мостом сталася масова ДТП. Зіткнулися п’ять автомобілів – дві Toyota, ВАЗ, Mazda і Nissan. За попередньою інформацією, постраждалих немає.
У понеділок, 27 січня, на трасі під Одесою зіткнулися 11 авто, серед яких автобус з пасажирами і вантажівка, ДТП забрала життя однієї людини, ще двоє – травмовані. Аварія сталася на трасі «Одеса-Київ», її причиною стали несприятливі погодні умови – мокре покриття та погана видимість через туман.
Нагадаємо також, 20 січня, під Харковом на автодорозі “Дергачі – Козача Лопань” сталася смертельна ДТП – невідомий водій збив на смерть двох чоловіків і втік із місця злочину. Тіла загиблих із характерними для ДТП тілесними ушкодженнями були виявлені близько 7:30 на узбіччі автодороги.