Антилюстрація: низка чиновників часів Януковича отримала посади від Зеленського

Ціла група чиновників, яка займала посади в уряді Азарова, отримала від Зеленського посади - всупереч закону про люстрацію

Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Президент Володимир Зеленський всупереч закону про люстрацію призначив на високі урядові посади низку чиновників часів екс-президента Віктора Януковича, які займали урядові посади за екс-прем’єр-міністра Миколу Азарова.

Про це пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на проект “Радіо Свобода” “Схеми. Корупція в деталях”.

Loading...

Так, низка свіжопризначених чиновників, зокрема, Руслан Демченко, Сергій Камишев, Інна Ємельянова, Володимир Єльченко, разом з нинішнім главою ОПУ Андрієм Богданом брали участь у переговорах з росіянами в Санкт-Петербурзі 19-20 листопада 2013 року – тих самих, підсумками яких стали призупинення євроінтеграції та Революція Гідності.

Сергій Камишев у грудні 2019 року став Повноважним послом в Китаї, а Інна Ємельянова, перший заступник міністра юстиції в уряді Азарова, у серпні 2019 року стала членом комісії з правової реформи. Інші чиновники також не залишилися обділеними.

Окрім того, як виявилося, деякі чиновники часів Януковича мали високі посади вже за Порошенка – так, екс-заступник міністра закордонних справ в уряді Азарова Руслан Демченко за Порошенка представляв Україну на переговорах Тристоронньої контактної групи з врегулювання конфлікту на Донбасі в Мінську, а в липні 2019 року став радником Зеленського. А екс-посол України в РФ в 2013 році Володимир Єльченко за Порошенка був постпредом України в ООН, а у 2019 році став послом України в США.

Нагадаємо, нещодавно міністр освіти Ганна Новосад заявила, що їй не вистачає зарплати, щоб думати про майбутнє та створення сім’ї, тому натякнула на можливу відставку. Разом із тим, згідно з даними, які оприлюднив Кабінет міністрів, у грудні 2019 року Новосад отримала 111 тисяч гривень. Отже, її зарплата збільшилася майже вчетверо.

Також повідомлялося, що голова Верховної Ради Дмитро Разумков назвав політичним жестом заяву про відставку на ім’я президента від прем’єр-міністра України Олексія Гончарука.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...