Повернулися з Китаю: у Львівській області госпіталізовано двох хворих з підозрою на коронавірус

Вони залишатимуться у лікарні до отримання результатів їхніх лабораторних досліджень

Повернулися з Китаю: у Львівській області госпіталізовано двох хворих з підозрою на коронавірус
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Львівську обласну інфекційну лікарню госпіталізовано двох львів’ян, які повернулися з Китаю, і мають симптоми респіраторних захворювань, вони перебувають у спеціальних боксах.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на ZAXID.NET, про це повідомив в.о. директора департаменту охорони здоров’я ЛОДА Андрій Васько.

“У пацієнтів, які повернулися з Китаю, виявлені легкі катаральні симптоми. Вони повернулися не з визначених зоною епідеміологічної небезпеки провінцій і були госпіталізовані в інфекційну лікарню. Їм провели експрес-тести на грип. Вони негативні. Інші проби і аналізи відібрані і надіслані до Центру громадського здоров’я МОЗ України. Стан здоров’я цих пацієнтів сьогодні – близький до задовільного”, – зокрема сказав він.

Вони залишатимуться у лікарні до отримання результатів їхніх лабораторних досліджень. Аналізи були відібрані 27 і 29 січня, результати очікуються наприкінці наступного тижня.

Васько додав, що бокси, у яких перебувають 19-річний та 40-річний хворі, мають окремі входи, відповідну витяжку і до яких має доступ обмежене коло осіб. Медперсонал, який надає таким хворим допомогу, має індивідуальні засоби захисту.

Раніше стало відомо, що коронавірус дістався Росії. Ця інформація вже офіційна, її озвучила віце-прем’єр Тетяна Голікова. Зафіксовано відразу два випадки – першими хворими стали громадяни Китаю, які зараз знаходяться в Забайкаллі та Тюменській області.

Як повідомлялося раніше, у зв’язку з епідемією коронавіруса, корпорація Google прийняла рішення тимчасово припинити роботу своїх офісів у Китаї, Гонконзі та Тайвані. Крім того, уряд Китаю прийняв рішення тимчасово закрити фабрики по виробництву техніки Samsung і Foxconn.

Джерело: Народна Правда