Третя світова та загибель Європи: названо передбачення Ванги

Світ переживе багато катаклізмів, сильних потрясінь, - Ванга

Третя світова та загибель Європи: названо передбачення Ванги
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Легендарна болгарська ясновидиця Ванга народилася 31 січня 109 років тому, серед її передбачень, що збулися – смерть Сталіна, аварія підводного човна “Курськ” і теракт 11 вересня 2001 року в Нью-Йорку.

НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Обозреватель розповідає про інші передбачення Ванги.

Loading...

“У Північній Америці трапиться велика катастрофа на воді, влаштована людиною. Вода у всьому океані стане чорною, її не можна буде пити. Зупиняться підводні течії, і вітри принесуть на всю землю спочатку страшенну спеку і пожежі, а потім сильні холоди”, – описувала Ванга аварію в Мексиканській затоці.

Також попереджала вона й про катастрофу російського підводного човна.

“В кінці століття, в серпні 1999 або 2000 року, Курськ піде під воду, і весь світ буде оплакувати його”, – йдеться в її пророцтвах.

“Страх, страх! Брати американські впадуть, їх заклюють птиці залізні. Вовки завиють з куща і кров безневинна поллється рікою”, – так передбачила Ванга влаштований літаками терористів вибух у вежах-близнюках у Нью-Йорку.

Як відомо, Ванга передбачила і свою смерть, а незадовго до своєї кончини провидиця повідомила, що Землю відвідують інопланетні кораблі з планети, яка звучить як “Вамфім”, “третьої за рахунком від планети Земля”, а інша цивілізація готує велику подію; зустріч же з цією цивілізацією станеться через 200 років.

“Світ переживе багато катаклізмів, сильних потрясінь. Зміниться сама свідомість людей. Настануть важкі часи. Люди розділяться за ознакою віри…”, – казала вона.

Ванга також нібито передбачала, що Третя світова війна почнеться в листопаді 2010 року, а закінчиться в жовтні 2014 року.

“2010 рік. Початок Світової війни. Війна почнеться в листопаді 2010 року і закінчиться в жовтні 2014 року. Розпочнеться як звичайна, потім буде застосовано спочатку ядерну, а потім і хімічну зброю. 2011 рік. У результаті випадіння радіоактивних осадів у Північній півкулі не залишиться ні тварин, ні рослинності. Потім мусульмани почнуть хімічну війну проти європейців, що залишилися в живих. 2014 рік. Більшість людей буде страждати від гнійників, раку шкіри й інших шкірних хвороб (наслідок хімічної війни). 2016 рік. Європа майже безлюдна”, – це пророцтво Ванги, на щастя, не здійснилося.

Серед інших її передбачень – винахід ліків проти онкологічних захворювань, прискорення глобального потепління і перехід до нового джерела енергії.

Однак, за словами близьких друзів Ванги, вона ніколи не передбачала початку Третьої світової війни і подальший кінець світу.

А тим часом близький друг Ванги Сергій Косторний вперше озвучив прогноз на 2020 рік, про який віщунка просила не розповідати завчасно. Ванга прогнозувала, що світ чекає серйозне потрясіння, коли в даті буде п’ять двійок – це або 22 лютого, або 22 грудня 2020 року.

Нагадаємо, астролог Людмила Халанська прогнозує, що  2020 рік стане  для України дуже  важливим. Саме таке майбутнє віщує гороскоп-2020 для нашої країни і сприятлива  астрологічна ситуація. За словами астролога, саме навесні 2020 роки відбудеться “найбільш очікувана і бажана” астрологічна подія для країни – “транзитний Сатурн з’єднається з натальним Сатурном України”. Халанська уточнила, що це “знаменує собою завершення цілого етапу життя держави і початок нового циклу її розвитку”.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...