Вбивство зірки “Єралашу” потрапило на відео: моторошні кадри

Іван вплутався в бійку, в ході якої його вбили

Вбивство зірки “Єралашу” потрапило на відео: моторошні кадри
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Вбивство 16-річного актора з Волгограда, який знімався у дитячому комедійному проекті “Єралаш”, потрапило на камери відеоспостереження, які встановлені на фасадах найближчих кіосків.

Loading...

Відповідні кадри були опубліковані в мережі, передає НАРОДНА ПРАВДА.

На них видно, як дві компанії вийшли з вузького “коридору” між кіосками, після чого між 16-річним хлопцем і його суперником зав’язалася сварка. Зірка “Єралашу” першим наніс удар своєму опоненту, вони почали битися і втекли в бік сусідніх павільйонів.

Через кілька хвилин підозрюваного у вбивстві, який за інформацією ЗМІ вдарив 16-річного хлопця ножем у шию, разом зі своїми друзями втік з місця злочину. Тим часом стікав кров’ю підліток скинув з себе куртку і впав на сніг. До речі, на допомогу хлопчикові не прийшов жоден із перехожих.

Нагадаємо, що напередодні у Дзержинському районі Волгограда Російської Федерації від ножового поранення помер 16-річний хлопець Іван, який знімався у розважальній телепередачі “Єралаш”.

Відзначається, що мати хлопчика померла багато років тому, а батько перебуває на заробітках. Його вихованням займалися бабуся і тітка.
Вбивство зірки “Єралашу” потрапило на відео: моторошні кадри

Також вчора стало відомо, про те, що в Москві у віці 79 років померла радянська і російська актриса Світлана Агєєва, яка зіграла епізодичні ролі в комедії “Операція “И” та інші пригоди Шурика”.

Джерело: Народна Правда