На Євробачення-2020 від Росії поїде українець

Олександр Панайотов народився в Запоріжжі, а пізніше переїхав будувати музичну кар'єру в Москву

На Євробачення-2020 від Росії поїде українець
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Представляти Росію на міжнародному музичному конкурсі Євробачення-2020 в Роттердамі (Нідерланды)  може українець Олександр Панайотов, який раніше знявся в кліпі на підтримку Путіна.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляють російські ЗМІ.

Loading...

Композитор і продюсер Ігор Крутой,  відповідаючи на питання, хто поїде на наступний конкурс від Росії, назвав ім’я Панайотова.

«Саша Панайотов, я думаю», – заявив Крутой.

Продюсер також заявив, що «Перший канал» прийняв рішення «щодо Панайотова». Він зазначив, що впевнений в цьому відсотків на 90.

Зазначимо, що Перший канал уже не вперше розглядає Олександра як одного з кандидатів, хто може представити Росію на Євробаченні.

Олександр Панайотов народився в Запоріжжі, а пізніше переїхав будувати музичну кар’єру в Москву.    Співак брав участь в російських телевізійних проектах «Стань зіркою», «Народний артист» і «Голос».

В 2018 році Олександр Панайотов разом з російськими зірками записали гімн президенту РФ Володимиру Путіну і зняли кліп на нього.

Нагадаємо, 8 травня 2019 року в Тель-Авіві визначився переможець пісенного конкурсу Євробачення-2019. З піснею Аrcade перемогу здобув співак Дункан Лоуренс з Нідерландів.

Також додамо, що Євробачення-2020, яке пройде в травні в Роттердамі (Нідерланди), вже ознаменувалося першим скандалом — від участі в пісенному конкурсі відмовилася Угорщина. Офіційну причину представники країни не озвучили, проте не останню роль в ухваленні рішення зіграла «надмірна гомосексуальність» конкурсу.

Додамо, що 20 січня UA: Суспільне мовлення і телеканал СТБ оголосили імена півфіналістів Національного відбору на Євробачення 2020. За право представити Україну на вокальному конкурсі в Нідерландах боротимуться 16 учасників.

Джерело: Народна Правда
загрузка...