У Харкові помер відомий український вчений

Він був одним із засновників комп'ютерної освіти в університеті

У Харкові помер відомий український вчений
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Олександр Целуйко, доцент кафедри матеріалів реакторобудування фізико-технічного факультету Харківського національного університету ім.Каразіна, помер після тривалої важкої хвороби.

Як пише НАРОДНА ПРАВДА, в університеті повідомили, що Целуйко пішов з життя 30 січня.

У Харкові помер відомий український вчений

“Саме він був одним із засновників комп’ютерної освіти в університеті, став першим деканом факультету комп’ютерних наук, був директором Інституту високих технологій і засновником комп’ютерної фізики та фізико-технічного факультету”, – написав колега покійного Сергій Литовченко.

Раніше повідомлялося, що у Великобританії у віці 81 року пішов з життя актор Алан Харріс, який знявся у фільмах франшизи «Зоряні війни». У актора були проблеми зі здоров’ям. У 2018 році у Харріса діагностували рак легенів.

Нагадаємо, в Москві у віці 79 років померла радянська і російська акторка Світлана Агєєва, яка зіграла епізодичні ролі в комедії “Операція “И” та інші пригоди Шурика”.

Також в Таджикистані у віці 127 років померла Фатіма Мирзокулова, вона неофіційно вважалася найстарішою людиною в світі. Вона стверджувала, що пам’ятає життя в трьох державах — бухарському еміраті, СРСР і сучасному Таджикистані.

Джерело: Народна Правда