Не тільки коронавірус: в Китаї спалахнула нова смертельна хвороба

Джерело поширення пташиного грипу ліквідовано

Не тільки коронавірус: в Китаї спалахнула нова смертельна хвороба
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Поки смертельний коронавірус продовжує поширюватися в Китаї та інших регіонах, в країні зафіксовано новий спалах небезпечної хвороби – на фермі в місті Шаоян виявили пташиний грип H5N1.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Business Insider із посиланням на Міністерство сільського господарства і сільського господарства Китаю.

Loading...

Із 7850 курей на фермі більше половини (4500) померли від пташиного грипу H5N1. Більше 18 тисяч тварин після цього відібрала влада.

“Спалах стався на фермі у місті Шаоян. Ферма має 7850 курей, і 4500 курей померли від цієї інфекції. За розпорядженням місцевих органів влади, було забито 17 828 голів птиці після спалаху”,  – йдеться в повідомленні.

 Випадків зараження людини вірусом H5N1 в провінції Хунань не зафіксовано.

Нагадаємо, нещодавно у Львівську обласну інфекційну лікарню госпіталізовано двох львів’ян, які повернулися з Китаю, і мають симптоми респіраторних захворювань, вони перебувають у спеціальних боксах.

Також, раніше президент Володимир Зеленський поставив завдання Кабміну щодо посилення заходів із недопущення потрапляння китайського коронавірусу та поширення захворювання в Україні.

Джерело: Народна Правда
загрузка...