Патріарх Кирило захотів внести Бога до конституції Росії

Патріарх РПЦ переконаний, що ця ініціатива відповідає переконанням більшості росіян

Патріарх Кирило захотів внести Бога до конституції Росії
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Патріарх Московський і всієї Русі Кирило закликав молитися за те, щоб до Конституції РФ  внесли згадку про Бога.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє ТАСС.

Голова Синодального відділу із взаємин церкви з суспільством та ЗМІ Московського патріархату Володимир Легойд передав слова патріарха Кирила:

“Давайте молитися, трудитися, щоб і в нашому основному законі згадувався Бог. Якщо в гімні може бути “збережена Богом рідна земля”, чому про це не може бути сказано в нашій Конституції? Поки що цього немає, але я думаю, що спільними зусиллями і молитвами ми будемо сприяти тому, щоб така піднесена ідея, якою є віра в Бога, яка формує моральність і особисту, і суспільну, і політичну, щоб вона була присутня в тому числі і в нашій Конституції. Вважаю, що сьогодні можна було б розпочати дискусію про це”, – процитував патріарха Легойда.

За словами патріарха,  це буде відповідати переконанням більшості росіян.

“Більшість російських громадян в Бога вірять. Я не кажу лише про православних – я кажу також про мусульман і про багатьох, багатьох інших”, – наводить він слова предстоятеля РПЦ.

Нагадаємо, Держдума РФ 23 січня ухвалила в першому читанні поданий президентом Росії Володимиром Путіним законопроєкт про зміни до Конституції РФ.  Документ передбачає, зокрема, пріоритет Основного закону Росії над міжнародними угодами.

Додамо, що  15 січня президент Росії  Володимир Путін звернувся з черговим, 16-тим, посланням до Федеральних зборів. В ньому президент РФ зявив про намір внести зміни до Конституції РФ.

Також  15 січня Кабмін Росії подав у відставку. Про це прем’єр-міністр РФ Дмитро Медведєв повідомив під час зустрічі кабінету з президентом Володимиром Путіним після його послання, в якому той висловив пропозиції про внесення змін до Конституції.

Джерело: Народна Правда