Бізнес на крові: у мережі обурюються наміром Комаровського поїхати у тур Росією

Педіатр проведе чотиригодинні платні семінари

Бізнес на крові: у мережі обурюються наміром Комаровського поїхати у тур Росією
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Відомий український лікар і телеведучий Євген Комаровський, який був радником президента Володимира Зеленського, анонсував свою поїздку в російські міста Уралу та Сибіру, де він проведе платні семінари, у мережі здійнялася хвиля обурення.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про свої плани відправитися у тур по РФ Комаровський розповів у Facebook.

“У квітні у мене відбудуться п’ять великих зустрічей у містах Уралу й Сибіру. Я буду в інтервалі з 12 до 21 квітня в Уфі, Новосибірську, Якутську, Іркутську та Єкатеринбургу”, – сказав Комаровський, додавши, що в кожному місті він проведе великий семінар, тривалістю приблизно 4 години.

Тема семінарів – здоров’я дитини, питання вакцинації, алергій та таке інше.

При цьому, вартість квитків становить 1000-3500 рублів (390-1370 гривень).

Українці у мережі гостро відреагували на рішення Комаровського здійснити тур Росією.

Зокрема, колишній дипломат Дмитро Чекалкин вважає, що це приклад того, “як проср*ти можливість стати авторитетом в області педіатрії і стати в один ряд з екстрасенсами і колгоспними лікарями”.

“Бізнес на крові. Дорогою ще з Путіним порибалить. А головне, в які прекрасні міста зібрався, ехх. А колись він був моїм лікарем. Я, правда, тоді ще не в дуже свідомому віці був. Лікар хоче їсти”, – написав він на своїй сторінці у Facebook.

Бізнес на крові: у мережі обурюються наміром Комаровського поїхати у тур Росією

Чимало користувачів соцмереж, серед яких і відомий блогер-ветеран АТО Анатолій Штірліц, побажали Комаровському передати вітання вбивцям українців на Донбасі.

Нагадаємо, раніше Євген Комаровський розповів про неефективність і навіть небезпеку вживання популярного в Україні антибіотика.

Нагадаємо також, доктор Комаровський, назвав причини дитячого ожиріння та поділився сумною статисткою цього захворювання.

Джерело: Народна Правда