«Костя-Калоша» сходить з розуму: що відбувається з наркоторговцем Бедовим

«Костя-Калоша» сходить з розуму: що відбувається з наркоторговцем Бедовим
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Одіозний Костянтин Бедовий, відомий у кримінальних колах на прізвисько Костя Калоша, більше 30 років вживає героїн та кокаїн.

Про це пише From.ua у матеріалі «Божевілля Костянтина Бедового: як наркотики довели «Костю-Калошу» до ручки».

З посиланням на людей з оточення Бедового, журналісти повідомляють про психічні проблеми: «Фактично на важкій наркоті він сидить майже 30 років. І це серйозно почало відбиватися на його поведінці. З кожним днем він стає все більш неадекватним і агресивним. Почалися провали в пам’яті, придумує те, чого не було».

Наприклад, минулої зими Костя Калоша накинувся на журналіста та почав його душити. Іншим журналістам на камеру погрожував фізичною розправою. Він пише і публікує відео, в яких називає українців «недорозвиненими ідіотами» і закликає відмовлятися від громадянства. Ймовірно, велику частину з них він записував, перебуваючи під кайфом.

За даними видання, до наркотиків Костя Калоша пристрастився в 1993 році. Тоді він був «шісткою» в ОЗУ Віктора Рибалко («Рибки»). Калоша виконував «брудну» роботу: займався рекетом на столичних ринках, збирав данину з дрібних підприємців, торгував наркотиками. У 33 роки Костю Калошу ледве вдалося врятувати від передозування наркотиками. Лікування він проходив в одній з клінік Ізраїлю, де переховувався від Рибалко: Калоша прихопив частину каси його підприємства і подався в біга.

Бедовий повернувся в Україну в 2005 році, налагодив тісну співпрацю з Партією регіонів. Отримавши «дах», як і раніше наркозалежний Костя Калоша почав будувати в столиці і області мережу з розповсюдження наркотиків. Центром мережі став нічний клуб «Заїр» в Ірпені. «Підручні Кості Калоші активно присаджували молодь на наркотики – перші дози давали безкоштовно, а після «присадки» вже брали в оборот. Основними жертвами «Кості Калоші» були молоді дівчата, яких він спочатку сідав на наркотики, після використовував як своїх наложниць, а, награвшись, відправляв працювати повіями, або взагалі продавав в борделі за кордон», — йдеться в матеріалі.

Крім багаторічної наркозалежності фізичний і психічний стан Кості Калоші посилюється тривалою депресією. «Серйозний кримінал з «шісткою» справ мати не буде, і ставиться до нього з презирством. Політичні партії його і на поріг не пускають, як би він не просився. Весь його бізнес вже потрапив у поле зору спецслужб і правоохоронців, а покровителів серед нової влади він знайти не може. За нашими даними, вже найближчим часом будуть оприлюднені нові факти про діяльність Костянтина Бедового, за які йому загрожує тривалий тюремний термін», — пише видання.

Джерело: Народна Правда