“Слуга народу” не буде карати нардепа Брагара через заяву про собаку: названо дивну причину

У фракції вважають, що Брагар і так вже покараний мемами

”Слуга народу” не буде карати нардепа Брагара через заяву про собаку: названо дивну причину
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Народний депутат від “Слуги народу” Євген Брагар не буде наказаний через свою пропозицію пенсіонерці продати собаку щоб розрахуватися за газ, адже для застосування внутрішньопартійних санкцій немає підстав.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Укрінформ, про це заявив глава президентської партії і перший заступник її фракції у Верховній Раді Олександр Корнієнко.

Loading...

“Не бачу необхідності застосовувати проти нього санкції всередині партії. Я думаю, що моральний осуд, в який потрапив Євген, і той набір мемів, героєм яких він став, цього більш ніж достатньо з моральної точки зору, щоб людина зрозуміла і зробила висновки на майбутнє”, – пояснив свою позицію політик.

Корнієнко додав, що треба виправляти нардепа, а причину, яка привела до таких висловлювань. За його словами, мова йде про ситуацію з тарифами і платіжками за комунальні послуги.

Раніше повідомлялося, що у президентській партії “Слуга народу” ще обговорюють можливе покарання для депутата Євгена Брагара, який запропонував пенсіонерці продати собаку, щоб оплатити рахунки за газ.

А тим часом пенсіонерка Любов Колюча, якій в прямому ефірі депутат Євген Брагар порадив продати собаку, щоб оплатити рахунки за газ, заявила, що у прем’єр-міністра Олексія Гончарука немає ніякої гідності.

Джерело: Народна Правда