Вбивство хірурга в Києві потрапило на відео

На відео показано, як невідомий наздоганяє втікаючого хірурга Андрія Сотника, розстрілює його в спину, робить контрольний постріл і тікає.

Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У мережі з’явився відеозапис моменту вбивства пластичного хірурга Андрія Сотника, якого застрелили в Києві ввечері 2 лютого.

На кадрах відео помітно, що в арку будинку забігають двоє чоловіків: мабуть, Сотник намагався врятуватися від вбивці, проте не зумів цього зробити. Також на відео видно кілька спалахів – імовірно, постріли. Після них Сотник впав. Останній постріл вбивця зробив в голову жертви.

Відзначається, що підтвердилися дані про те, що Сотника вбили неподалік від його будинку – квартиру лікар знімав на Саксаганського, 121, а злочин стався на Саксаганського, 117. Також підтверджено, що хірурга розстрілювали у спину, а з місця злочину зник пакет з поки що не встановленим вмістом.

Нагадаємо, увечері 2 лютого Києві на вулиці Саксаганського сталося нахабне вбивство – невідомий впритул розстріляв пластичного хірурга родом з Донецька, який орендував квартиру в цьому районі і проживав в ній разом з дружиною і двома дітьми. Пізніше стало відомо, що вбитий – керівник компанії DMK Ukraine Андрій Сотник, кандидат медичних наук, лікар-хірург, пластичний і естетичний хірург, в соціальних мережах загиблого є інформація, що він родом з Донецька.

Джерело: Народна Правда