У центрі Києва починається мітинг через скандальні недобудови: перші фото

Акція проходить під стінами Верховної Ради

У центрі Києва починається мітинг через скандальні недобудови: перші фото
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У вівторок, 4 лютого, під стінами Верховної Ради України відбувається мітинг, учасники протесту вимагають вирішити проблему незавершених довгобудів.

Як пише НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Telegram-канал PavlovskyNews, публікуючи фото акції.

Люди несуть з собою плакати з написами “Стоп кладовищу недобудов в Україні”, “Досить нас дурити”.

Примітно, що подібні акції проводять не вперше. Люди вимагають врегулювання ситуації з новобудовами, адже вони вклали гроші, а обіцяного житла так і не отримали.

Нагадаємо, у Києві найближчим часом можуть зрости ціни на житло – вартість квадратного метра у новобудовах столиці та передмістях може стрімко зрости, а притік інвестицій у регіони – скоротитися.

До слова, не так давно українців зобов’язали сплачувати податок на нерухомість, площа якої перевищує “норму”. Розмір податку прив’язаний до площі житла. Платити за квартиру до 60 квадратів і за будинок до 120 не потрібно, а ось за кожен наступний метр держава стягує податок. Його ставка становить 1,5% від мінімальної зарплати.

А тим часом у січні-вересні 2019 року обсяги нового житла, яке ввели в експлуатацію, збільшилися на 48% порівняно з відповідним періодом минулого року і склали 7,7 млн квадратних метрів.

Джерело: Народна Правда