ВООЗ пояснила, чи захищають маски від коронавірусу

Носіння медичної маски може допомогти обмежити респіраторне захворювання

ВООЗ пояснила, чи захищають маски від коронавірусу
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Станом на ранок 4 лютого, коронавірус забрав життя 427 осіб, всього захворіло 20 624 осіб, одужали 667 – у Всесвітньої організації охорони здоров’я попередили, що медичні маски не захищають від інфікування 2019-nCoV.

Як пише НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляється на сайті ВООЗ.

Loading...

У роз’ясненнях наголошується, що використання маски не гарантує захисту від інфекції і повинно супроводжуватися іншими превентивними заходами.

“Носіння медичної маски може допомогти обмежити респіраторне захворювання. Проте одне лише використання маски не гарантує захисту від інфекції і повинно супроводжуватися іншими превентивними заходами, включаючи гігієну рук і респіраторну гігієну (дистанцію не менше 1 метра між собою та іншими людьми, – НП)”, – зазначили медики.

При цьому носіння маски все ж має певний сенс. У ВООЗ пояснили, що робити це варто “раціонально”.

Так, одягати маску треба тим, хто має респіраторні симптоми, схожі на прояви коронавірусу, або ж коли необхідно доглядати за хворим, який може бути інфікований цим коронавірусом.

А тим часом голова спеціальної комісії Державного комітету у справах охорони здоров’я КНР Чжун Наньшань заявив, що пік поширення коронавірусу в Китаї настане через 10-14 днів. За його словами, поширення коронавірусу все ще перебуває в стадії росту, але не досягне загальнонаціонального рівня.

Також повідомлялося, що приблизно через 10-14 днів в Україні буде створено тест, який дозволить виявляти коронавірус 2019-nCoV. Над створенням тесту працюють відразу дві команди вчених – це лабораторія Інституту молекулярної біології та генетики НАН України та лабораторія епігенетики Інституту геронтології НАМН України.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...