Я не готовий: Комаровський дивно виправдався за тур до Росії

Тур запланований на 15-21 квітня

Я не готовий: Комаровський дивно виправдався за тур до Росії
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Відомий український лікар і телеведучий Євген Комаровський, який був радником президента Володимира Зеленського, анонсував свою поїздку в російські міста Уралу та Сибіру, що обурило українців, педіатр відреагував на скандал.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Коментарі. Харків.

Loading...

Журналісти запитали у Євгена Комаровського, чому він вирішив виступати в Росії і як сприймає негативну реакцію на майбутній тур з боку своїх співгромадян і земляків.

“Я не готовий зараз давати будь-які коментарі” – відповів лікар.

При цьому він не підтвердив інформацію про тур, але і не спростував.

Зазначимо, про запланований на 15-21 квітня тур до 5 російських міст доктор Комаровський повідомив, опублікувавши відео в мережі. Він обіцяє провести семінари тривалістю 4 години, під час яких обговорюватимуться актуальні проблеми здоров’я дітей та їх взаємин з батьками. Квитки на відвідування семінарів продаються за ціною від 1000 рублів (трохи менше 400 гривень).

Українці у мережі гостро відреагували на рішення Комаровського здійснити тур Росією. Зокрема, колишній дипломат Дмитро Чекалкин вважає, що це приклад того, “як проср*ти можливість стати авторитетом в області педіатрії і стати в один ряд з екстрасенсами і колгоспними лікарями”. Чимало користувачів соцмереж, серед яких і відомий блогер-ветеран АТО Анатолій Штірліц, побажали Комаровському передати вітання вбивцям українців на Донбасі.

Джерело: Народна Правда