Замете, як у 2013 році: на Україну насувається потужний сніговий циклон

Південні циклони зумовлюють взимку снігопади і хуртовини, а влітку - потужні зливи і грози

Замете, як у 2013 році: на Україну насувається потужний сніговий циклон
Автор Романова Марі в Новини/Погода

Синоптики навперебій попереджають українців про серйозне погіршення погодних умов.

Loading...

Так, Наталка Діденко пояснює, що таке південний циклон, який принесе із собою снігопади, зливи і сильний вітер, передає НАРОДНА ПРАВДА.

За її словами, південний циклон – особливого типу циклон, який завжди рухається з півдня чи  південного заходу, а зароджується і рухається зі Середземномор’я, Балкан і Чорного моря. Південні циклони, додає синоптик, унаслідок температурної різниці попереду і в тилу зумовлюють взимку снігопади і заметілі, а влітку – потужні зливи і грози.

“5 лютого південний циклон зумовить у більшості областей України складну погоду. Сильний сніг, сильний дощ – залежно від температури повітря, штормовий вітер, налипання мокрого снігу, якщо сніг і вітер, отже, і хуртовини, поступове відчутне похолодання … Між іншим, великий київський сніг 23 березня 2013 був викликаний саме південним циклоном”, – додала вона.

Нагадаємо, Український гідрометеорологічний центр оголосив по Україні помаранчевий (II) рівень небезпеки з-за рясних дощів, снігопадів і штормового вітру. Саме такою буде погода в найближчі дні.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...