Чим годують у їдальні Верховної Ради: ціни та меню

Найдорожча закуска - філе сьомги за 174 грн

Чим годують у їдальні Верховної Ради: ціни та меню
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Їдальня Верховної Ради пропонує народним депутатам широкий асортимент страв – комплексний обід обійдеться в суму близько 300 грн.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, відео про їдальню ВР оприлюднив народний депутат від партії “Слуга народу” Жан Беленюк, додавши, що ціни там далеко не низькі.

“Часи, коли можна було дешево поїсти в їдальні Верховної Ради, давно пройшли, на жаль”, – зазначив Беленюк.

Чим годують у їдальні Верховної Ради: ціни та меню Чим годують у їдальні Верховної Ради: ціни та меню

У меню можна зустріти різноманітні перші, другі страви, гарніри, закуски і десерти. Так борщ в Раді коштує 45 грн, варене філе сьомги – 185 грн, пюре – 22 грн. Найдорожчою закускою є філе сьомги за 174 грн.

А тим часом народний депутат Сергій Рудик прийшов на засідання у Верховну Раду у дорогому годиннику – за його повну вартість можна купити автомобіль. Годинник Rolex _Archive Cellini Danaos XL належить до класу “люкс”. Розмір корпусу – 38 міліметрів, виконаний у жовтому золоті.

Крім того депутат від “Слуги народу” Оксана Дмитрієва потрапила під хвилю критики через занадто дорогий одяг, в якому вона красувалася у Верховній Раді. Оксана Дмитрієва обрала для роботи піджак Balmain за 47 350 гривень і черевички Le Silla за 21 512 гривень. Такий неповний лук тягне майже на 70 000 гривень.

Джерело: Народна Правда