Гончарук обіцяє урізати чиновникам космічні зарплати: подробиці

Зарплата високопосадовців буде прив'язана до середньої зарплати по країні

Гончарук обіцяє урізати чиновникам космічні зарплати: подробиці
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

Президент України Володимир Зеленський провів нараду в Офісі президента за участю представників Кабінету міністрів і Верховної Ради.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Telegram-канал “Офіс президента”.

Loading...

Зеленський нагадав про своє доручення обмежити астрономічні зарплати і премії державним службовцям і підтримав рішення уряду щодо обмеження заробітної плати і премій керівникам органів виконавчої влади.

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук в свою чергу повідомив главі держави, що уряд прийняв рішення впорядкувати виплати зарплат керівникам міністерств:

“Ми домовилися про те, що зарплата міністра, заступника міністра, інших високопосадовців буде прив’язана до середньої зарплати по країні. Зарплата міністрів та їх заступників у діапазоні від трьох до п’яти середніх заробітних плат. І потрібно припиняти виплати по 200-400% премій – максимальна премія буде не більше ніж один посадовий оклад”, – сказав глава уряду.

Також, за його словами, вся інформація про зарплати керівництва Кабміну буде публічною і оголошуватися щомісяця.

Зарплати українських чиновників будуть розраховуватися по-новому, Кабінет міністрів подав до Верховної Ради відповідний законопроект. При цьому коефіцієнти, за якими розраховуються зарплати, не змінюються. Але якщо раніше посадовий оклад чиновника складав n-ну кількість прожиткових мінімумів, то тепер – таку ж кількість мінімальних посадових окладів, або n/2 мінімальних зарплат.

Джерело: Народна Правда
загрузка...