Країна ЄС виступила проти Росії через Другу світову: чого вимагають

Ми проти будь-якої спроби фальсифікувати історію, - Макрон

Країна ЄС виступила проти Росії через Другу світову: чого вимагають
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Франція висловила солідарність Польщі в її претензіях до Росії щодо відповідальності СРСР за початок Другої світової війни та виступила проти спроби РФ фальсифікувати історію.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Le Monde, таку заяву зробив президент Франції Еммануель Макрон під час свого виступу перед студентами Ягеллонського університету, наголосивши що своєю позицією Москва заперечує реальність.

“Я хочу підтвердити солідарність Франції з польським народом перед обличчям тих, хто хоче заперечити реальність. Ми проти будь-якої спроби фальсифікувати історію. Я бачу, що російський підхід до переосмислення Другої світової війни націлений на те, щоб польський народ почувався винним. Це виключно політичний проєкт”, – сказав Макрон.

До слова, нещодавно у Росії заявили, що ображені через слова президента України Володимира Зеленського у Польщі про те, що змова тоталітарних режимів призвів до початку Другої світової війни.

Перед тим президент Росії Володимир Путін відкинув критику Європарламенту пакту Молотова-Ріббентропа, заявивши, що змова західних держав з Адольфом Гітлером ще раніше стала передумовою початку Другої світової війни.

Джерело: Народна Правда