Медсестра наклала на себе руки через погрози колекторів: деталі НП у Кременчуці

Жінка не могла вчасно віддати кредит

Медсестра наклала на себе руки через погрози колекторів: деталі НП у Кременчуці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У місті Кременчук Полтавської області медсестра наклала на себе руки через те, що колектори перетворили її життя на пекло.

Як розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Факти, тіло жінки було виявлено у квартирі однієї з міських багатоповерхівок, поруч була передсмертна записка.

Loading...

“Встановлено, що жінка скоїла суїцид, ввівши в вену смертельну дозу медичного препарату. Вона працювала медсестрою в одному з лікувальних закладів міста, їй було трохи за 30 років. Тіло загиблої направлено до судмедекспертизи”, – розповіла прес-офіцер Кременчуцького міського відділу поліції Анна Васенко.

Зміст передсмертної записки не розголошується. Проте колеги загиблої розповіли, що жінка не змогла вчасно виплатити взятий кредит, через що колектори перетворили її життя на пекло. Саме їх вона нібито звинуватила у своїй смерті.

Нагадаємо, нещодавно в Києві поліцейські затримали групу так званих колекторів, які вимагали з людей неіснуючі борги. Аналогічні повідомлення про незаконне і законне (за рішенням судів) стягування боргів регулярно надходять в різних куточків України. Експерти розповіли, як правильно брати у борг, щоб уникнути проблем у майбутньому.

Також повідомлялося, що українцям дозволили не платити колекторам, яким незаконно передали кредит. Якщо ви свого часу уклали кредитний договір, який в даний час є простроченим і кредитор передав ваш кредит колекторам, то ця стаття стане вам у пригоді.

Джерело: Народна Правда
загрузка...