На борту багато українців: що відомо про лайнер, який ізолювали через коронавірус

Судно Diamond Princess з 3 лютого перебуває у водах поряд з портом Йокогама

На борту багато українців: що відомо про лайнер, який ізолювали через коронавірус
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

На борту лайнера Diamond Princess, який помістили на карантин в порту Йокогами після того, як у одного з його пасажирів виявили коронавірус 2019 nCoV, знаходяться українці.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Радіо Свобода.

Loading...

Людина, яка перебуває на борту заблокованого біля берегів Японії круїзного лайнера Diamond Princess через спалах коронавірусу 2019 nCoV, повідомила про щонайменше двадцять українців.

За словами співрозмовника видання, корабель відправили на карантин на 14 днів. Згідно з даними порталу Marine Traffic, зараз лайнер стоїть в морі.

Люди з хронічними захворювання можуть звертатися із запитами на ліки, яких вони потребують.

Нагадаємо, у японському портовому місті Йокогама помістили на карантин круїзний лайнер Diamond Princess з 3,7 тис.  пасажирів, у десяти з яких виявили новий коронавірус. Уряд Японії зобов’язав залишити всіх пасажирів і екіпаж на судні на два тижні. Хворих вже евакуювали.

Нещодавно стало відомо, що коронавірус 2019n-CoV можуть передавати носії, у яких виявлено лише легкі симптоми захворювання.

Раніше стало відомо, що влада Китаю не вживала активних дій, спрямованих на боротьбу з коронавірусом 2019-nCoV. Більше того, вони приховували інформацію, примушуючи лікарів мовчати про поширення невідомої хвороби.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...