Небезпечна межа: Путін зробив лякаючу заяву

Господар Кремля заявив, що "людство знову опинилося біля небезпечної межі"

Небезпечна межа: Путін зробив лякаючу заяву
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Президент Росії Володимир Путін в середу, 5 лютого, закликав світових лідерів приїхати до Москви, аби продемонструвати прихильність “ідеалам миру, свободи і справедливості”, і наголосив, що “людство знову опинилося біля небезпечної межі”.  

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише УНІАН.

Путін звернувся до  лідерів зарубіжних держав із закликом відвідати столицю Росії з нагоди 75-річчя закінчення Другої світової війни.

“Цього року відзначається 75 років закінчення Другої світової війни. У травні ми чекаємо в Москві на урочисті заходи, присвячені великій Перемозі, лідерів зарубіжних держав, іноземні делегації, щоб вшанувати пам`ять мільйонів загиблих, віддати данину поваги ветеранам і продемонструвати прихильність ідеалам миру, свободи і справедливості”, – сказав Путін.

За словами російського президента, саме ці ідеали було покладено державами-переможцями, учасниками антигітлерівської коаліції в основу післявоєнного світоустрою, закріпленого 75 років тому в Статуті Організації Об`єднаних Націй.

“На жаль, в наші дні людство знову опинилося біля небезпечної межі: множаться регіональні конфлікти, зростають загрози тероризму і екстремізму, руйнується система контролю над озброєннями. У нестійкому стані перебуває і глобальна економіка”, – сказав він.

Також Путін наголосив, що від стану відносин Росії і США, їх стабільності і передбачуваності багато в чому залежать мир і безпека на планеті.

“Переконані, що ці відносини мають ґрунтуватися на принципах рівності, поваги суверенітету і невтручання у внутрішні справи один одного. Чи готові до змістовного діалогу з американською стороною, в тому числі у сфері контролю над озброєннями та стратегічної стабільності, в питаннях боротьби з тероризмом і мирного врегулювання регіональних криз”, – сказав Путін.

Нагадаємо, раніше в  Росії заявили, що ображені через слова президента України Володимира Зеленського у Польщі про те, що змова тоталітарних режимів призвів до початку Другої світової війни.  У Росії вважають заяву Зеленського “помилковою та образливою з точки зору пам’яті наших дідів”.

Додамо, що  27 січня, у Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту, Володимир Зеленський виступив перед колишніми бранцями нацистського концтабору Аушвіц-Біркенау у Польщі.

До слова, колишня «прокурор» анексованого Криму Наталія Поклонська, яка нещодавно привітала з днем народження Володимира Зеленського, зараз накинулася на нього зі звинуваченнями у “махровій русофобії”.

Джерело: Народна Правда