Режим Путіна приречений: у РФ пояснили чому

Шендерович вважає неможливим збереження режимів Путіна і Лукашенка

Режим Путіна приречений: у РФ пояснили чому
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Відомий російський письменник і опозиціонер Віктор Шендерович, який раніше коментував головні страхи Путіна, вважає неможливим збереження режимів Володимира Путіна в Росії та Олександра Лукашенка в Білорусі.

Loading...

Повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, посилаючись на charter97

«Без охорони, він (Путін) не може вийти до власного народу. Він возить із собою народ в чинах не молодше лейтенанта. Він боїться замаху, він розуміє, наскільки його зникнення буде полегшенням для величезної кількості впливових людей. Він боїться втратити владу разом з життям або життя разом із владою», — розповів Шендерович.

В інтерв’ю ресурсу charter9 він повідомив, що два авторитарних режими приречені саме на обвал, а не на еволюційний вихід.

Таким чином, можливий кривавий сценарій за аналогією з арабськими революціями.

«Головний урок арабських революцій, єгипетської революції полягає в тому, що за місяць до падіння Мубарака всі розвідки світу доповідали про абсолютну стабільность. Це відбувається на рахунок раз. Як ніби щось ламається, якась соломинка ламає спину верблюда. Передбачити неможливо», — образно завершив Шендерович.

Нагадуємо, про те, які санкції США загрожують Росії за отруєння Скрипалів у Британії, з кого складається і чому не розколюється оточення Володимира Путіна, за яких умов нинішній кремлівський режим «розчиниться в повітрі», розповів російський фінансист і блогер Слава Рабінович.

Джерело: Народна Правда
загрузка...