СБУ прийшла з обшуками на телеканал “1+1”

Обшук начебто пов'язаний з розслідуванням прослуховування прем'єр-міністра Гончарука

СБУ прийшла з обшуками на телеканал “1+1″
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда/Фото/Відео

У середу, 5 лютого, Служба безпеки України (СБУ) прийшла з обшуком на телеканал “1+1” за адресою Куренівська, 18 в Києві. Причина проведення слідчих дій начебто пов’язана з  розслідування прослуховування прем’єр-міністра Олексія Гончарука.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, відеотрасляцію веде YouTube-каналі “Свободный”.

На відео видно, як правоохоронці зіткнулися з журналістами в приміщенні телеканалу.   Силовики надали ухвалу суду про проведення слідчих дій.

СБУ прийшла з обшуками на телеканал “1+1”

СБУ прийшла з обшуками на телеканал “1+1”

СБУ прийшла з обшуками на телеканал “1+1”

За попередньою інформацією, СБУ нібито підозрює в скоєнні злочину журналіста Євгена Куксіна. Він  на камери заявив, що знає, про що йдеться.

СБУ прийшла з обшуками на телеканал “1+1”

Куксін повідомив, що його назвали фігурантом кримінального провадження, однак формулювання в рішенні суду досить абстрактне  і неясно, що конкретно шукає СБУ.

СБУ прийшла з обшуками на телеканал “1+1”

При цьому присутні в офісі правоохоронці озвучили ймовірну версію обшуку – він нібито пов’язаний із розслідуванням прослуховування прем’єр-міністра Олексія Гончарука.

 

Нагадаємо також, президент України Володимир Зеленський прокоментував скандал з прослуховуванням в Кабінеті міністрів, після якого прем’єр-міністр Олексій Гончарук подав заяву про відставку. Зеленський вимагає від правоохоронних органів за два тижні встановити причетних до запису розмов під час зустрічі Гончарука, міністрів і представників Національного банку України.

Як відомо,  після скандалу з прослуховуванням Олексій Гончарук заявив, що особисто подав президенту Володимиру Зеленському заяву про відставку. Однак 23 січня в Швейцарії Гончарук підкреслив, уряд нікуди не йде і продовжує працювати. 

Раніше заступник голови Українського інституту аналізу та менеджменту політики Владислав Дзивидзинский повідомив, кому може бути вигідна відставка Гончарука.

Джерело: Народна Правда