Відомий український магазин приховав свій бізнес в РФ: що про це відомо

Популярний український магазин косметики приховав свій бізнес у Росії

Відомий український магазин приховав свій бізнес в РФ: що про це відомо
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Популярний український сайт косметики MakeUp викрили у приховуванні своєї присутності на російському ринку.

Про це на своїй Facebook написала Уляна Пчьолкіна, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Кілька років MakeUp працює за кордоном – у країнах ЄС, ближнього зарубіжжя, а з 2017 року і в Росії. У кожній країні свій власний сайт магазину – загалом вони однакові. Проте є одна деталь, яка відрізняє сайти магазину в Польщі, Італії чи Білорусі від російського і українського сайтів.

Так, внизу кожного сайту вказані всі країни, де працює їхній магазин. Однак на українському у списку відсутня Росія, а на російському – Україна. Тоді як на тому ж польському сайті у списку є обидві країни – і Росія, і Україна.

“MakeUp, а на українському сайті поставити Росію у списку сц*котно, чи ви реально вважаєте українців лохами?”, – обурилася Пчьолкіна.

Як відомо, раніше пропонувалося, за ведення бізнесу з Російською Федерацією почали штрафувати українців. Компанії та осіб, які співпрацюють з РФ, позбуватимуть свідоцтва на право ведення бізнесу, а також будуть накладати штрафи на суму у розмірі 300% отриманого прибутку за останні три роки.

Нагадаємо, на початку минулого року у тоді ще кандидата в президенти України Володимира Зеленського знайшли бізнес у РФ. Однак, згодом він сам спростував цю інформацію.

Джерело: Народна Правда