Зеленський першим в Україні отримав електронний підпис на ID-карту

Зеленський став першим українцем, який скористався послугою електронного цифрового підпису

Зеленський першим в Україні отримав електронний підпис на ID-карту
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Сьогодні, 5 лютого, Президент Володимир Зеленський у Центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП) отримав ID-карту з електронним підписом і протестував електронний кабінет водія.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА посилаючись на сайт “112 Україна”.

Зеленський став першим українцем, який скористався послугою електронного цифрового підпису. З її допомогою можна користуватися державними реєстрами через сервісid.gov.ua.

“Зараз на ID-картки є вже електронний підпис для кожного громадянина України. Можемо сказати відверто, у нас самий сучасний ID в Європі, той, який зараз пропонується українцям. І ще багато інших програм”, – пояснив Володимир Зеленський.

Таким чином, через інтернет і додаток з’являється можливість користуватися електронним кабінетом водія, електронним кабінетом платника податків, Пенсійного фонду або забудовника, пояснив заступник міністра МВС Сергій Гончаров.

“Безліч реєстрів все більше і більше стають доступыми, в тому числі, і завдяки цій послузі. Найближчим часом можна буде це зробити, використовуючи виключно NFC-рідер, який знаходиться в будь-якому смартфоні. Це надійно, і має високий ступінь криптозахисту”, – підкреслив Сергій Гончаров.

Під час реєстрації в ЦНАП, Зеленському запропонували залишити номер мобільного телефону, але він відмовився.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...