У Раді влаштували штовханину через ринок землі: перші подробиці та кадри

Тимошенко заблокувала місце спікера парламенту Дмитра Разумкова

У Раді влаштували штовханину через ринок землі: перші подробиці та кадри Фото: "Telegram-канал "Политика страны""
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

У Верховній Раді України сталася штовханина через голосування за законопроект про ринок землі.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, відео з’явилося в Telegram-каналі Pavlovsky News.

“Тимошенко не дає можливості Разумкову сісти в крісло спікера. Опозиційні політики заблокували трибуну через відкриття ринку землі”, – йдеться у коментарі до відео.

Зазначимо, на кадрах видно, що лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко дійсно заблокувала місце спікера парламенту Дмитра Разумкова, а “ОПЗЖ” – президію Верховної Ради.

Незважаючи на це, віце-спікер Руслан Стефанчук прийняв рішення продовжити розгляд законопроектів.

У Раді влаштували штовханину через ринок землі: перші подробиці та кадри

 

У Раді влаштували штовханину через ринок землі: перші подробиці та кадри

Рада зараз!

Gepostet von Yan Dobronosov am Donnerstag, 6. Februar 2020

Парламент зараз

Gepostet von Yan Dobronosov am Donnerstag, 6. Februar 2020

Якби не було партії ОПЗЖ, то ще два місяці тому закон про ринок землі був би прийнятий, – цитує Pavlovsky News главу фракції “Слуга народу” Давида Арахамію.

“Батьківщина” вона маленька, а ось ОПЗЖ друга за чисельністю. Також сьогодні відбулася зустріч фракції з президентом. Він озвучив своїм депутатам, що необхідно виконувати ті обіцянки, які партія “Слуга Народу” дала своїм виборцям і голосувати за ринок землі. Примітно, що кілька народних депутатів повідомили, що прийняти закон за ніч без порушення закону про регламент неможливо через величезну кількість правок. Так, наприклад Вадим Новинський вважає, що за регламентом розгляд закону про ринок землі займе близько 3 місяців. Підтвердила його слова і депутат Ірина Верещук. Арахамія спочатку заявляв, що закон планують прийняти сьогодні, але в коментарі зізнався, що зробити це неможливо і Рада буде працювати доти,  поки закон не буде прийнятий”, – йдеться в повідомленні Telegram-каналу.

Як повідомлялося раніше, в уряді назвали дату, коли запрацює ринок землі в Україні – купувати і продавати земельні паї можна буде вже з 1 жовтня 2020 року.

Також повідомлялося про те, що 51% українців виступають за створення ринку землі та право кожного вільно придбавати та відчужувати її. Не підтримують ініціативу щодо відчуження землі 28% українців та 33% осіб у власності яких перебуває земля.

Джерело: Народна Правда