В Україні зникла тисяча дітей: поліція озвучила моторошну статистику

З початку року по гарячих слідах розшукали і повернули батькам 1148 дітей

В Україні зникла тисяча дітей: поліція озвучила моторошну статистику
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Тільки з початку 2020 року в Україні зниклими вважаються більше тисячі дітей. В офіційному розшуку станом на 3 лютого перебувало 14 неповнолітніх. Основними причинами залишення дітьми сімей є бездоглядність, схильність до бродяжництва  і сімейні конфлікти.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомили в Національній поліції України у відповідь на запит УНН.

“З початку року в територіальні підрозділи поліції надійшло 1162 заяви і повідомлень про безвісно зникнення неповнолітніх. Протягом доби в поточному році по гарячих слідах розшукали 1148 дітей. Станом на 3 лютого 2020 року в розшуку знаходиться 14 безвісти зниклих неповнолітніх, які зникли протягом 2020 року”, – йдеться в повідомленні.

За інформацією поліції, основними причинами догляду дітей з сімей є їх схильність до бродяжництва, конфлікти в родині і з однолітками, небажання батьків перейматися проблемами дітей, а також залишення дітей без нагляду і низький рівень виховання.

За інформацією Офісу Генерального прокурора, з початку 2020 року за фактами насильства над дітьми, що спричинило їх загибель, відкрито 259 кримінальних проваджень.

Нагадаємо,  в Харківській області батьки до смерті закатували 3-річну дівчинку. Інцидент стався у вересні минулого року, тоді мати дитини стверджувала, що дівчинка вдавилася яблуком. Однак проведена експертиза показала, що причиною смерті стала відкрита черепно-мозкова травма, що супроводжувалась крововиливом з подальшим набряком головного мозку.

Раніше у лісосмузі біля міста Фастів Київської області виявили тіло новонародженої дитини, яку, очевидно, викинула горе-матір відразу після пологів. Згодомстало відомо, що знайдена дитина була народжена багатодітною матір’ю в гуртожитку. Після пологів, вона загорнула дитину в ганчірку і викинула.

Джерело: Народна Правда