В якому міністерстві найвищі зарплати

Малюська отримав 311 165 гривень з моменту його призначення на посаду

В якому міністерстві найвищі зарплати
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про чиновників

Працівники Міністерства юстиції України отримують найвищі зарплати серед усіх міністерств. Зокрема, глава Мін’юсту Денис Малюська з моменту призначення на посаду отримав 311 тисяч 165 гривень зарплати.

Повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на телеграмм-канал нардепа Александра Качури.

“Друзі, поки протистояння в залі парламенту трохи вщухли, почав перечитувати відповіді на запити по зарплатах міністрів. Поки лідирує не Укрзалізниця, а Мін’юст”, – написав нардеп.

Він також опублікував відповідь Міністерства юстиції на його депутатське звернення. В якому указано, що Малюська отримав 311 165 гривень з моменту його призначення на посаду, перший заступник міністра Євген Горовець – 293 682 гривні. Державний секретар Мін’юсту Анна Буяджі з січня 2017 року одержала 568 664 гривні.

В якому міністерстві найвищі зарплати

В якому міністерстві найвищі зарплати

16 грудня народний депутат Ганна Скороход заявила, що міністр економіки, торгівлі і сільського господарства України Тимофій Милованов і міністр юстиції України Денис Малюська офіційно подали прохання про відставку. Депутат також додала, що причиною для такого рішення стали гроші – недостатнє матеріальне забезпечення. Тоді нібито Малюська скаржився, що його не влаштовує зарплата і він використовує гроші, отримані на попередній роботі. Тоді Малюська відповів на скандальну заяву Скороход.

А тим часом, Зеленський і Гончарук погодили зарплати міністрів і іншим чиновникам. Зокрема, розмір окладу хочуть прив’язати до середньої зарплати по країні, а розмір премії встановити на рівні не більше 100% окладу.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА оприлюднила зарплати українських міністрів.

Джерело: Народна Правда