Зеленський показав додаток “Дія”: навіщо він українцям

Додаток "Дія" - це перший крок на шляху до створення держави-сервісу

Зеленський показав додаток “Дія”: навіщо він українцям
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У четвер, 6 лютого, в Україні офіційно запустили мобільний додаток «Дія». Окрім цього, вже почали працювати деякі сервіси новинки, зокрема «Е-Малятко».

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА посилаючись на заяву президента України.

«Додаток „Дія“ — це перший крок на шляху до створення держави-сервісу», — заявив президент України Володимир Зеленський на презентації проекту.

“Мобільний додаток тепер доступний у Google Play і Apple Store. У результаті дев’ять мільйонів українців можуть користуватися в своєму смартфоні водійським посвідченням та свідоцтвом про реєстрацію транспортного засобу, а також засвідчувати особу при подорожах по залізниці, під час медичного обслуговування, банківських операціях. Реалізуються й інші корисні функції”, – повідомляє інтернет-представництво президента України.

Керівник проекту «Дія» Мстислав Банік заявив на презентації, що приблизно у березні 2020 року додаток перестане тарифікуватися мобільними операторами і буде завжди доступним.

Нагадаємо, напередодні президент Володимир Зеленський у Центрі надання адміністративних послуг отримав ID-карту з електронним підписом і протестував електронний кабінет водія.

Крім цього, нещодавно українцям дозволили показувати електронне водійське посвідчення, у разі якщо забули паспорт при внутрішніх подорожах літаком або поїздом.

Джерело: Народна Правда