Зеленський у Раді переконує нардепів голосувати за ринок землі

Зеленський пообіцяв народним обранцям, що землю не скуповуватимуть іноземці та великі фірми

Зеленський у Раді переконує нардепів голосувати за ринок землі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Президент України Володимир Зеленський прибув до Верховної Ради України, де сьогодні розглядатиметься законопроєкт про ринок землі. Президент прийшов на засідання фракції “Слуга народу” й умовив депутатів підтримати земельну реформу.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на OBOZREVATEL.

Відзначається, що зустріч глави держави з СН тривала 45 хвилин. Він просив “слуг народу” проголосувати за земельну реформу за два дні, оскільки в лютому Україна матиме переговори з МВФ.

Під час обговорення ініціативи Зеленський пообіцяв народним обранцям, що землю не скуповуватимуть іноземці та великі фірми. Ті своєю чергою заявили, що “налаштовані сидіти до перемоги”, однак частина з них не готова дати голоси за документ. Зокрема, категорично проти виступив нардеп Олександр Дубінський.

Також президент на зустрічі з монобільшістю запевнив, що про жоден розпуск Верховної Ради зараз мови бути не може. Він переконує, що всі ці чутки “розганяють вороги”.

Сьогодні, в четвер, 6 лютого Верховна Рада планує приступити до розгляду законопроєкту про ринок землі в другому читанні.

Як відомо, в парламенті тривають напружені “торги” між фракціями за голоси, необхідні для ухвалення документа. За його словами, нардепи налаштовані сидіти “до перемоги”, але ніхто не знає, як довго відбуватиметься голосування.

Водночас “Слуга народу” погодилася виступити за проєкт про запуск ринку землі тільки після зустрічі з президентом Володимиром Зеленським.

 

Джерело: Народна Правда