82-річна черниця на Infiniti намагалася потрапити в Україну з контрабандою

Монахиня везла цінні стародруки 19 століття

82-річна черниця на Infiniti намагалася потрапити в Україну з контрабандою
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Українські прикордонники попередили ввезення в Україну контрабанди – релігійних книг 19 століття. Так, працівники митного поста “Овруч” у Житомирській області затримали 82-річну черницю, яка намагалася нелегально провезти релігійні стародруки.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в повідомленні пресслужби Київської митниці Державної митної служби України.

Loading...

Літня жінка подорожувала на автомобілі Infiniti JX 35, за кермом якого був молодий чоловік, який, схоже, також є церковним служителем. Обидва вони є громадянами РФ і намагалися потрапити на територію України. При цьому старовинні книги лежали у багажнику машини серед особистих речей черниці. Книги не були заявлені митникам – ані усно, ані в декларації. Щодо інциденту було складено протокол про порушення митних правил за ст.471 Митного кодексу України.

У монахині вилучили книги “О дъвствъ святого отца нашего Іоанна Златоустаго архіепископа Константинопольскаго” 1892 року видання, “Добротолюбіе в русском переводе” 1895 року видання, “Житія святыхъ. Изложенные по руководству четьихъ-миней Св. Димитрія Ростовского” 1903 року видання, “Пути провидънія. Повъсть изъ временъ Константина Великаго” 1905 року видання.

Книги відправлять на експертизу, щоб встановити, чи належать вони до культурних цінностей.

Нагадаємо, прикордонники Білгород-Дністровського загону 6 лютого не пропустили з Молдови в Україну трьох громадян Росії, які заявили, що їдуть на гастролі. Росіяни, двоє з яких незаконно відвідували анексований Крим, заявили, що є акторами ліричної комедії “Ідеальний свідок”.

Джерело: Народна Правда
загрузка...