Через що можуть ліквідувати ватажка “ЛНР”: експерт назвав причину

В Кремлі все ще триває війна між ФСБ і ГРУ за вплив на ОРДЛО

Через що можуть ліквідувати ватажка “ЛНР”: експерт назвав причину
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Ватажок так званої “ЛНР” Леонід Пасічник з точки зору ФСБ РФ, «чужий», і до того ж занадто багато знає.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Факти, таку думку висловив військовий експерт Юрій Карін.

Loading...

Перш за все він зазначив можливу причетність Пасічника до крадіжки гуманітарної допомоги для «ДНР», яка відбувалася під «крилом» колишнього куратора «ЛДНР» Владислава Суркова.

Розслідуванням цієї справи з літа 2019 року у Донецьку займалася ФСБ. Метою слідства було встановлення особи головного вигодонабувача, тобто того, хто її отримував і «освоював».

Паралельно перший заступник міністра економічного розвитку РФ Михайло Бабич в Москві вивчав всі програми фінансування російського впливу в СНД за останні 10 років для визначення бенефіціарів масштабного розкрадання коштів.

Карін констатував, що в Кремлі все ще триває війна між ФСБ і ГРУ за вплив на ОРДЛО, і на даному етапі перемогу здобули «луб’янські», які поставили в Луганську свою людину – Леоніда Пасічника.

Нагадаємо, наприкінці минулого року Леонід Пасічник заявив, що у “республіці” приймуть “закон”, яким розширять “кордон” до адміністративних кордонів Луганської області.

Нагадаємо також, Леонід Пасічник заявив, що готовий ввести на демілітаризовану територію Луганської області підрозділи «міністерства держбезпеки і внутрішніх сил ЛНР».

До слова, ватажки терористичних “ДНР” і “ЛНР” – Денис Пушилін і Леонід Пасічник – розпочали боротьбу за збільшення фінансової допомоги з Росії та увагу з боку кремлівських кураторів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...