Корабель РФ затонув у Балтійському морі

У рятувальній операції брали участь фінськи прикордонники

Корабель РФ затонув у Балтійському морі
Автор Олена Лавринець в Закордонна правда/Новини
Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ

Російський риболовецький траулер затонув у ніч на п’ятницю біля узбережжя Естонії. Вдалося врятувати 7 членів екіпажу. У рятувальній операції брала участь фінська погранохрана, яка змогла доставити двох потерпілих гелікоптером у Гельсінкі.

Loading...

Повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на естонське видання ERR.

Судно повідомило сигнал SOS у четвер, 6 лютого у 23:40, перебуваючи в 15 милях на північ від півострова Юминда у Балтійському морі. У траулера вийшло з ладу рульове управління, і 2 секції наповнилися водою. Судно лягло в дрейф, а через деякий час на борту зникло електроживлення. Першим на допомогу прибув танкер під ліберійським прапором, який знайшов у воді рятувальний пліт. Людей одразу підняли на борт.

Центр морської охорони Естонії організував спільну рятувальну операцію з Фінляндією і повідомив про траулер судам, які перебували поблизу.

У рятувальній операції брала участь фінська погранохрана, яка доставила двох членів екіпажу гелікоптером у Гельсінкі. В порятунку сімох членів екіпажу також брали участь: фінське рятувальне судно, естонські судна і гелікоптер. Всі врятовані члени екіпажу – громадяни Російської Федерації.

“Центр розслідувань опитав доставлених рятувальниками у Естонію членів екіпажу. Розслідування буде у обов’язковому порядку, оскільки це серйозна морська пригода, яка сталася у акваторії нашої держави”, – повідомили в прес-службі департаменту водних шляхів Естонії. У відомстві зазначають, що одним з основних завдань є – встановити точне місце, де сталася аварія судна.

Раніше повідомлялося:

В Егейському морі біля берегів Греції  зазнало аварії судно New Leo з українським екіпажем на борту.

Екіпаж танкера «Делфі», який зазнав аварії біля берегів Одеси, евакуювали в примусовому порядку.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...