Коронавірус: ВООЗ б’є на сполох, не вистачає медичних масок

ВООЗ має намір мобілізувати всі можливості системи ООН для реагування на спалах коронавірусу в світі

Коронавірус: ВООЗ б’є на сполох, не вистачає медичних масок
Автор Романова Марі в Новини/Правда про здоров'я

Через спалах коронавірусу світ зіткнувся з хронічною нестачею засобів  індивідуальної захисту.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це під час засідання Виконавчого комітету Всесвітньої організації охорони здоров’я в Женеві заявив глава ВООЗ Тедрос Адханом Гебреєсус.

Loading...

За його словами, Всесвітня організація охорони здоров’я відправляє набори для тестування вірусу, а також маски, рукавички, респіратори і халати у всі країни.

“Однак світ стикається з хронічною нестачею засобів індивідуальної захисту, як ви можете собі уявити”, – зазначив Гебрейесус.

Він також повідомив, що ВООЗ має намір мобілізувати всі можливості системи Організації об’єднаних націй для реагування на спалах коронавірусу в світі.

Коронавірус: ВООЗ б’є на сполох, не вистачає медичних масок

Нагадаємо, станом на 7 лютого, від коронавіруса померли 638 осіб. Одужали 1 588. Загальна кількість хворих становить 31 485 осіб. В епіцентрі захворювання провінція Хубей, де померли 618 осіб.

Серед пасажирів круїзного лайнера Diamond Princess, який перебуває на карантині близько порту Йокогама в Японії, коронавірус 2019-nCoV діагностували ще у 41 людини. Перевірку пройшла ще 171 людина. Таким чином, зараз загальне число хворих коронавірусом на лайнері становить 61 осіб.

Раніше стало відомо, що влада Китаю не вживала активних дій, спрямованих на боротьбу з коронавірусом 2019-nCoV. Більше того, вони приховували інформацію, примушуючи лікарів мовчати про поширення невідомої хвороби.

На думку дослідників, нинішня епідемія стартувала з кажанів, на що вказують багато особливості РНК 2019-nCoV.

Також повідомлялося про те, що фондовий ринок Китаю впав на фоні новин про поширення коронавірусу. Експерти вже кажуть, що коронавірус може стати причиною для рецесії у світовій економіці.

Німецькі вчені проаналізували дані, отримані в результаті моніторингу стану пацієнтів з легеневими захворюваннями та виявленими коронавірусом, які лікуються в мюнхенській клініці, прийшли до висновку, що коронавірус 2019n-CoV можуть передавати носії, у яких виявлено лише легкі симптоми захворювання.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...