На кордоні з Україною “розвернули” нахабних російских акторів

Настирних росіян двічі не пропустили на територію країни, до того деякі з них отримали штрафи

На кордоні з Україною “розвернули” нахабних російских акторів
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Прикордонники Білгород-Дністровського загону 6 лютого не пропустили з Молдови в Україну трьох громадян Росії, які заявили, що їдуть на гастролі. Росіяни, двоє з яких незаконно відвідували анексований Крим, заявили, що є акторами ліричної комедії “Ідеальний свідок”.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в повідомленні Держприкордонслужби.

Loading...

Іноземці заявили, що грають в ліричній комедії “Ідеальний свідок” і запевняли, що у прикордонників немає підстав для недопуску їх на гастролі. Однак з’ясувалося, що двоє росіян незаконно відвідували Крим, де знімалися у фільмі.

Прикордонники відмовили їм у в’їзді в Україну і проставили заборону на подальший в’їзд терміном на три роки.

Ще двоє іноземців з цієї групи не змогли підтвердити мету поїздки в Україну, через що також не були пропущені через кордон. Двоє інших самі відмовилися їхати далі в Україну. Всю групу повернули назад до Молдови.

Однак уже через кілька годин ця ж група знову з’явилася на українському кордоні, але вже в іншому пункті пропуску, незважаючи на вже винесену частині з них заборону на в’їзд.

 На кордоні з Україною “розвернули” нахабних російских акторів

Настирних росіян знову не пропустили. Цього разу двоє громадян РФ, які отримали заборону на в’їзд в Україну, вже були залучені до адмінвідповідальності за ст.203-1 КУпАП за умисне невиконання рішення вчинили правопорушення, їм виписали штрафи.

Більш того, прикордонники вирішили продовжити їм термін заборони на в’їзд до десяти років. Всім іншим чотирьом росіянам винесено заборону на в’їзд на три роки.

Нагадаємо, російський актор Федір Добронравов, який зіграв Івана Будька в одіозному серіалі «Свати», знову зможе приїжджати в Україну – СБУ дозволила йому в’їзд на територію країни.

До слова, шведський співак Dr. Alban, якому СБУ заборонила в’їзд в Україну через виступи в анексованому Криму, розповів, що президент Володимир Зеленський особисто втрутився, щоб допомогти йому знову потрапити в Україну.

Джерело: Народна Правда
загрузка...