Таїсія Повалій опинилася у інвалідному візку: що трапилося

Як саме "минуле вхопило її за ноги", Повалій не поянила

Таїсія Повалій опинилася у інвалідному візку: що трапилося
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Співачка Таїсія Повалій, яка останні шість років живе і виступає в Росії, спантеличила шанувальників своїм станом – на новому фото Повалій зображена у інвалідному візку та з маскою на роті.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, світлиною співачка поділилася у своєму  Instagram.

Виконавиця розмістила відповідний знімок і розповіла про ситуацію, в яку вона потрапила.

“Спочатку в будинку обурилася кавоварка, просто потекла і перестала варити каву! Зібрали, поставили Ігорю в машину, домовилися з майстром! Все, думаю, треба техогляд кавоварки, час. Але, яким було моє здивування, коли ворота гаража не відчинилися і Ігор не зміг виїхати з дому! Гаражні ворота хочуть оновлень! О Боги, і тут моя нога! Минуле хапає мене за ноги”, – такими словами артистка прокоментувала фотографію.

Таїсія Повалій опинилася у інвалідному візку: що трапилося

З висловленого співачкою “потоку свідомості” важко зрозуміти, що саме з нею сталося.а не пояснила.

Фанати Повалій висловили сподівання, що з нею все гаразд і вона одужає найближчим часом. “Таїчко, котику, ну що ж ви так? Сподіваюся, з ніжкою все добре”, “Боже, що трапилося? Сподіваюся, нічого страшного. Одужуйте скоріше!”, “а що з ногою, я не зрозумів? Сподіваюся, з прекрасними вашими ніжками все добре!”.

Нагадаємо, раніше чоловік української співачки Таїсії Повалій, яка співає в Росії, Ігор Ліхута заявив, що його дружину цілеспрямовано і безпідставно зацькували в Україні.

 

Джерело: Народна Правда