Видворення Саакашвілі з України: ДБР прийняло рішення щодо прикордонників

Слідство встановило незаконність затримання та видворення екс-глави Одеської ОДА

Видворення Саакашвілі з України: ДБР прийняло рішення щодо прикордонників
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Прикордонники, які 12 лютого 2018 року затримали колишнього президента Грузії і екс-главу Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі та видворили його до Польщі, можуть отримати тюремний термін за перевищення службових повноважень.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на прес-службу ДБР.

Loading...

Слідчі центрального апарату ДБР провели обшуки на території Одеської області і у Києві та повідомили про підозру у перевищенні влади колишнім керівникам підрозділів Державної прикордонної служби України.

За даними слідства, екс-керівник Департаменту оперативної діяльності Адміністрації Державної прикордонної служби України і колишній очільник Окремого відділу Адміністрації Державної прикордонної служби України, організували незаконне затримання Міхеїла Саакашвілі та його до Польщі.

У випадку доведення їх вини, прикордонникам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Нагадаємо, Саакашвілі повернувся до України 29 травня 2019 року. Зустрічати політика з вигнання приїхали не лише журналісти та прості громадяни, але й представники партії “Рух нових сил” і дівчата в народних костюмах.

Нагадаємо також, у червні Центральна виборча комісія відмовилася реєструвати кандидатів від партії Міхеїла Саакашвілі “Рух нових сил”, на що він відреагував дуже емоційно.

Джерело: Народна Правда