У Раду внесли постанову про звільнення голови НАБУ

Відставку Ситника підтримують 216 народних обранців

У Раду внесли постанову про звільнення голови НАБУ
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Директор Національного антикорупційного бюро розслідувань (НАБУ) Артем Ситник може втратити посаду – відповідний проект постанови №3039 про його звільнення був внесений у Верховну Раду 7 лютого.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на сайт Верховної Ради.

Тексту постанови на даний момент на сайті парламенту немає. Останній етап проходження документа – переданий на розгляд керівництву.

Крім того, до проекту постанови прикріплений документ, в якому значиться, що під відставкою Ситника підписалися 216 народних обранців.

Нагадаємо, раніше Апеляційний суд Рівненської області ухвалив рішення в якому визнав Артема Ситника винним у скоєнні корупційного правопорушення. Зокрема Ситник не задекларував відпочинок на мисливській базі. На засіданні Ситник визнав, що відвідував мисливські угіддя 4-5 разів. При цьому він не прийшов на судове засідання, а брав участь у режимі відеоконференції.

Нагадаємо також, раніше в кулуарах Ради і в оточенні Володимира Зеленського повідомляли, що одним з претендентів на зміщення є директор НАБУ Артем Ситник «за систематичне покривання топ-корупції у вищих ешелонах влади за період президентства Петра Порошенка».

Джерело: Народна Правда