Медики назвали простий спосіб попередити рак

Медики вважають, що для профілактики раку в тиждень достатньо 50-хвилинної пробіжки

Медики назвали простий спосіб попередити рак
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Австралійські лікарі розповіли про профілактику онкології, серцево-судинних захворювань і діабету. Вони вважають, що щотижня перед сніданком потрібно бігати, оскільки регулярний біг натщесерце може запобігти раку.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише newformat.info.

Дослідники проаналізували 14 робіт інших вчених, а також вивчили, як змінювався стан здоров’я 230 тисяч осіб протягом п’яти років.

Фахівці з’ясували, що регулярний біг знижує ризик виникнення раку, діабету і серцево-судинних захворювань. На їхню думку, на тиждень достатньо 50-хвилинної пробіжки.

Медики також акцентують увагу на тому, що фізична активність здатна продовжити життя.

Нагадаємо, міжнародна група науковців вперше в історії розшифрувала генетичну інформацію 38 видів ракових клітин, що дасть змогу посилити успішність лікування онкологічних хворих.

Раніше повідомлялося, що у британському Університеті Кардіффа вчені виявили нову імунну клітину, здатну вбити всі види онкологічних пухлин. Це – новий вид Т-клітин. Вони відповідають за імунну реакцію в організмі і здатні боротися з різними видами загроз, в тому числі – з раком.

До слова, раніше медики склали “антираковий” список продуктів, які здатні захистити від раку, запобігаючи утворенню пухлин завдяки вмісту корисних мікроелементів та здатності нейтралізувати канцерогенні речовини або зменшувати їх вплив на організм.

Джерело: Народна Правда