Податкова розповіла про нові електронні послуги для ФОП

В Україні для підприємців збираються впровадити нові електронні послуги, які допоможуть спростити реєстрацію ФОПів

Податкова розповіла про нові електронні послуги для ФОП
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

В Україні для підприємців збираються впровадити нові електронні послуги, які допоможуть спростити реєстрацію ФОПів за спрощеною системою оподаткування, про це повідомили в прес-службі Державної податкової служби.

Повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Державну податкову службу.

У 2020 році планується введення послуги направлення заяви про застосування спрощеної системи оподаткування в електронній формі. Також у прес-службі заявили про нову е-послуги з відправлення запиту про отримання виписки з реєстру платників єдиного податку, а також отриманні самої виписки з реєстру.

“Зі свого боку, податкова служба і надалі буде покращувати якість податкового сервісу, в тому числі і розширення переліку та якості електронних послуг”, – зазначено в повідомленні.

Також в прес-службі ДПС зазначили, що кількість зареєстрованих фізичних осіб в Україні продовжує зростати.

Податкова розповіла про нові електронні послуги для ФОП
Податкова розповіла про нові електронні послуги для ФОП

“Ці цифри свідчать про пожвавлення ділової активності на рівні мікробізнесу на спрощеній системі, і, відповідно, збільшення надходжень до бюджету від єдиного податку”, – підкреслюють у відомстві.

Раніше повідомлялося, Верховна Рада прийняла за основу законопроект №2166, який повинен усунути податкову дискримінацію для фізичних осіб-підприємців (ФОП).

Податкова служба, нещодавно поновила перелік дозволених реєстраторів розрахункових операцій, роз’яснила, коли реєстратори розрахункових операцій (РРО) не можуть використовуватися фізособами-підприємцями (ФОП).

Джерело: Народна Правда