Трампа виправдали за порушення Конституції США: всі подробиці

Це вже другий випадок, коли американський суд відхиляє такий позов проти президента

Трампа виправдали за порушення Конституції США: всі подробиці
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Апеляційний суд округу Колумбія відхилив позов проти Дональда Трампа – 215 конгресменів-демократів звинуватили президента США в порушенні положень Конституції США, які забороняють державним службовцям отримувати матеріальну вигоду зі сторонніх – в даному випадку – іноземних джерел.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це з посиланням на Bloomberg пише Інтерфакс-Україна.

Loading...

Демократи вважають, що Трамп порушує Конституцію тим, що в об’єктах власності, що належать йому, включаючи готель у Вашингтоні, зупиняються представники іноземних урядів – під час перебування вони витрачають там гроші.

Bloomberg нагадує, що Конституція США забороняє президентові приймати від іноземних урядів речі, що представляють матеріальну цінність, без дозволу на те Конгресу.

Судді Апеляційного в свою чергу вважають, що 29 сенаторів-демократів і 186 членів Палати представників не мають належну правосуб’єктність для розгляду судом цієї справи і для визначення того, чи має Трамп право продовжувати подібну комерційну діяльність.

Як повідомлялося раніше, бюджет Сполучених Штатів Америки на 2021 рік передбачає збільшення витрат на оборону і скорочення витрат на допомогу іноземним державам.

Джерело: Народна Правда